پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبیانیه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

تاریخ انتشار: 1398/11/21

یوم الله ٢٢ بهمن، روزی است که ولایت پذیری، خود باوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به بار نشست، دهه فجر در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن نقطه عطف و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است. در طلیعه‌ی روز‌های درخشان فجر از همه چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست.
 چهار دهه تلاش گسترده نظام اسلامي در بسط و گسترش آرمان هاي دیني و تعمیق اصول اسلامي در این كشور و برقراري عدالت اجتماعي در عرصه هاي مختلف و رشد و شكوفایي و بالندگي علمي و صنعتي و فن آوري و سایر اقدامات و خدمات شایسته، كارنامه اي درخشان برای نظام اسلامی ایران فراهم آورده است.
استمرار اهداف و آرمان های حضرت امام خمینی(ره) در سایه تبعیت جدی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، رشد و تعالی همه جانبه را موجب گشته و به فضل الهی متضمن حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
جامعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، با حضور منسجم و پرشور خود در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن به عنوان روز وحدت، آزادگی و یکپارچگی، دست در دستان پر مهر دیگر اقشار مردم شریف گذاشته و به وفاداری خود به منویات اسلام عزیز و آرمان های انقلاب اسلامی، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری تاکید می ورزد.


مشخصات:
نظرات: *