پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازگشایی 27 کیلومتر محور صعب العبور توسط راهداران شهرستان سیب و سوران

تاریخ انتشار: 1399/04/01

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سیب و سوران گفت: 27 کیلومتر محور صعب العبور هیدوچ به کلوکی در این شهرستان با اعتبار بالغ بر 380 میلیون تومان توسط راهداران این اداره در سال جاری بازگشایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، احمد بارک زهی اظهار داشت: طول کل بخش صعب العبور محور مذکور،47 کیلومتر است که عملیات بازگشایی آن از اسفند ماه سال گذشته آغاز شد و تاکنون 60 درصد آن اجرایی شده است.
وی ادامه داد: 27 کیلومتر بازگشایی شده در محور ارتباطی هیدوچ – کلوکی کمک قابل توجه ای به کاهش طول مسیر تردد و هزینه های تحمیلی به ساکنان افزون بر 60 روستای منطقه داشته است به طوری که روستاییان به جای طی مسافت حدود 165 کیلومتری سیرکان- سراوان- بخش مرکزی هیدوچ، به طور مستقیم و با طی 45 کیلومتر به مقصد مورد نظر خود می رسند.
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سیب و سوران با بیان اینکه بازگشایی مسیر مذکور سبب رضایت مردم بومی منطقه گردیده و تقدیر بخشدار محترم هیدوچ از راهداران را در پی داشته است، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بازگشایی 20 کیلومتر باقی مانده نیز در تابستان سال جاری به انجام می رسد.مشخصات:
نظرات: *